Müşteri Hizmetleri : 0(850) 305 6465

Çalışma Saatleri: P.Tesi - C.Tesi 08:30 - 19:30

Cumhuriyet Cad. Alçekiç Pasajı

Hakkımızda

Hakkımızda

Tescilli markamız olan ve Distribütörlüğünü yaptığımız Aqua Özkoç Su Arıtma Sistemleri Gelişen Teknoloji ile Sürekli olarak Kendini Geliştirmektedir...

Aqua Özkoç Su Arıtma Sistemleri

Aqua Özkoç Su Arıtma Sistemleri, 2005 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kuruldu. Şirketimizin ana faaliyet konusu; sağlıklı, taze ve temiz suyu müşterilerin hizmetine sunmaktır. Sağlıklı su üreten ve Ters Ozmoz teknolojisi ile çalışan şık tasarımlı su arıtma cihazlarımız ile sunduğumuz bu hizmet sayesinde abonelerimiz güvenilir ve sağlıklı suyu zahmetsizce içmenin keyfini çıkarırlar.
‘Sağlıklı Suya Ulaşmanın En Konforlu Yolu’ ilkesini benimseyen Aqua Özkoç Su Arıtma Sistemleri, gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürür. Sağlıklı suyun insan hayatındaki önemi konusunda tüketicilerde bir bilinç oluşturma amacında olan Aqua Özkoç Su Arıtma Sistemleri, gün geçtikçe daha da geniş kitlelere ulaşma, büyüme ve aynı zamanda su dünyasına yön veren bir marka olma hedefi ile yoluna devam eder.

About

Van Su Arıtma Teknik Servis

Van Su Arıtma Teknik Servisi olarak 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz. Tüm teknik servis talepleriniz için 0850 305 6465 numaralı telefonda bizlere ulaşabilirsiniz..

Bize Ulaşın
Iamge
Icon